Parça TL Kontör

Adana Toptan Parça TL Kontör bayiliği

Adana Toptan Parça TL Kontör bayiliği

Adana Toptan Parça TL Kontör bayiliği : Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu BTK Lisanslı Engince İletişim ve Bilgi Teknolojileri LTD. ŞTİ. Başlıklı Toplu SMS hizmetinin yanı sıra Türkiye`nin 81 İl , İlçe ve Beldesine Toptan Parça TL Kontör bayiliği hizmeti sunmaktadır.

Türkiye`deki her bölge il ve ilçede bulunan onlarca referansımız ve binlerce bayimiz güvencemizdir. 2000 yılında bu yana parça kontör sektöründe firmamız sayılı alt yapı desteği sunmaktadır.

Toptan Parça TL Kontör Distribütörlüğü

Bulunduğunuz bölgede mevcut müşterileriniz veya müşteri edinebilecek potansiyeliniz var ise verdiğimiz alt yapı desteği sayesinde hiçbir masraf veya bedel ödemeden Ana Bayi ve Distibütör bayimiz olup kendi alt bayi ağınızı oluşturarak kazanç elde edebilirsiniz.

Parça TL Kontör Bayiliği

Sistemimiz üzerinden ücretsiz bir şekilde bayilik almak için www.aktifkontor.net sitesinde bulunan BAYİLİK sekmesini tıklayarak Parça TL Kontör bayilik formunu doldurup gönderebilirsiniz. İlgili departmanımız tarafından çok kısa bir süre içerisinde tarafınızı arayıp gerekli bilgilendirme yapılacaktır.

Sunduğumuz hizmetler

Toptan Parça TL Kontör : Turkcell , Vodafone, Avea Türk Telekom ve diğer alt operatörlerin ( PPTCELL, BİMCELL ) TL Kontör yüklemelerini sınırsız ve kesintisiz bir şekilde 24 saat online yapabilirsiniz. Ayrıca yine Turkcell, Vodafone ve Avea Türk Telekom`a ait Konuşma, Dakika, SMS Mesajlaşma, Cepten İnternet, Bilgisayardan internet, Yurt içi konuşma paketleri, Yurtdışı konuşma paket yüklemelerini yapabilirsiniz. Operatörlerin haftalık, aylık bazda çıkan yeni kampanya ve fırsatlardan da aynı şekilde en ucuz parça tl kontör fiyatları ile faydalanabilirsiniz.

Fatura Ödeme Merkezi : Türkiye geneli 81 il , ilçe ve beldesinde bulunan Tüm kurumlarının fatura ödeme işlemlerini sitemizden gerçekleştirebilirsiniz. Turkcell, Vodafone, Avea Türk Telekom, İnternet TV, Elektrik, Su, Doğal gaz ve bağlı tüm kurum ve kanalların ödemelerini anlık olarak banka anlaşmalı gerçekleştirebilirsiniz.

Parça Kontör ve Fatura Ödeme ortak kasa : Yaptığınız bütün işlemleri tek kasa üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Fatura Ödeme, Kontör yükleme veya diğer hizmetlerimiz için ayrı ayrı para göndermenize gerek olmadan bütün işlemlerinizi tek kasa üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Hizmet verdiğimiz Adana İl ve İlçeleri :

Adana Toptan Parça TL Kontör bayiliği Toptan Parça TL Kontör, Fatura Ödeme ve Başlıklı Toplu SMS Gönderimi hizmetlerimiz ile Adana`nın tüm bölgelerine hizmet veriyoruz.

Adana Merkez, Aladağ, Ceyhan, Çukurova, Feke, İmamoğlu, Karaisalı, Karataş, Kozan, ‎Pozantı, ‎Saimbeyli, Sarıçam, Seyhan, Tufanbeyli, ‎Yumurtalık, ‎Yüreğir.

İletişim : Bilgi almak için sitemizde bulunan irtibat numaralarımız üzerinden tarafımızı 7/24 arayabilirsiniz.

Yazı ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.