Bayilik

Bayilik : Engince İletişim Hizmetleri ve Bilgi Teknolojilerinin ilgili sistemlerine bayilik başvuru veya sistemlerine giriş ekranlarına bu alandan erişim sağlayabilirsiniz. Firmamız BTK Lisanslı yasal işlem yapmaktadır. Türkiye geneli 81 il ve ilçede çalışmakta olduğumuz referanslarımız bulunmaktadır.

Parça TL Kontör yükleme bayiliği

www.aktifkontor.net Parça TL Kontör yükleme sitemizden tamamen ücretsiz bir bayilik alabilirsiniz. Parça kontör distribütörü olabilir veya mevcut işinize ek gelir elde etmek için Turkcell, Vodafone, Avea Türk Telekom TL, Konuşma, Mesajlaşma veya İnternet yüklemelerini sağlayarak gelir elde edebilirsiniz. Ayrıca aynı sistem üzerinden tek kasa ile Türkiye`deki bütün kurumlara ait fatura ödeme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Aşağıdaki adrese tıklayarak çıkan formu doldurmanız yeterli olacaktır.

Ücretsiz Parça TL Kontör ve Fatura Ödeme Merkezi bayiliği için : Buraya Tıklayın

Toplu SMS Aboneliği

www.eniyisms.com Toplu SMS , Başlıklı SMS sitemizden tamamen ücretsiz bir şekilde abone olarak Toplu SMS Gönderimi hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Sisteme abonelik tamamen ücretsiz olmakla birlikte herhangi bir şekilde aidat, aylık-yıllık kesinti, vergi gibi kesintileri ödemek zorunda kalmazsınız. Sadece satın almak istediğiniz Toplu SMS Paketinin ödemesini yaparsınız. Satın aldığınız pakette herhangi bir şekilde aylık, 6 aylık veya yıllık kullanma gibi bir zorunluluğunuz yoktur. Satın aldığınız herhangi bir başlıklı sms paketini süre sınırlaması olmadan ömür boyu kullanabilirsiniz. Firmamız BTK Lisanslıdır. Aşağıdaki adrese tıklayarak çıkan formu doldurmanız yeterli olacaktır.

Ücretsiz Toplu SMS Aboneliği için : Buraya Tıklayın

Herhangi bir konuda bilgi almak için :

Phone : 0 412 224 0 666

Mobil : 0 544 466 6 466

Mobil : 0 532 347 45 45

Mobil : 0 542 347 45 45

E-Posta : bilgi@engince.net

Kurumsal : http://www.engince.net

Parça TL Kontör : www.aktifkontor.net 

Toplu SMS : www.eniyisms.com