Parça TL Kontör

En iyi parça tl kontör bayiliği sitesi

En iyi parça tl kontör bayiliği sitesi

En iyi parça tl kontör bayiliği sitesi www.aktifkontor.net : Google`un son güncellemeleri ile birlikte bir anlamda Son 6 ayın en iyi parça tl kontör bayiliği sitesi olarak 1. sıraya yerleşti. Google`un sıralamasında Toptan parça kontör, Parça tl bayiliği ve Parça kontör bayiliği alanlarında ilk sırada…

Son olarak Engince İletişim ve Bilgi Teknolojileri SAN. TİC. LTD. ŞTİ. iştiraki GsmBilgi.Net adını en yeni güncel parça kontör sitesi www.aktifkontor.net olarak değiştirerek Parça kontör bayiliği sektöründe verdiği hizmetleri bir üst düzeye çıkardı.  Mevcutta bulunan 4 farklı sitedeki toptan parça kontör bayilerini AktifKontor.Net sitesinde birleştirdi. Bu sayede Türkiye genelindeki bütün bayilerine tek sistem altında birleştirerek hizmet kalitesini arttırmayı hedefliyor.

Parça kontör bayiliği sektörde yeni iseniz Toptan Parça TL kontör bayiliği nasıl alınır adlı yazımızı okuyabilirsiniz.

Toptan Parça TL Kontör Distribütörlüğü

Bulunduğunuz bölgede mevcut müşterileriniz veya müşteri edinebilecek potansiyeliniz var ise verdiğimiz alt yapı desteği sayesinde hiçbir masraf veya bedel ödemeden Ana Bayi ve Distibütör bayimiz olup kendi alt bayi ağınızı oluşturarak kazanç elde edebilirsiniz.

Parça TL Kontör Bayiliği

Sistemimiz üzerinden ücretsiz bir şekilde bayilik almak için www.aktifkontor.net sitesinde bulunan BAYİLİK sekmesini tıklayarak Parça TL Kontör bayilik formunu doldurup gönderebilirsiniz. İlgili departmanımız tarafından çok kısa bir süre içerisinde tarafınızı arayıp gerekli bilgilendirme yapılacaktır.

Sunduğumuz hizmetler

Toptan Parça TL Kontör : Turkcell , Vodafone, Avea Türk Telekom ve diğer alt operatörlerin ( PPTCELL, BİMCELL ) TL Kontör yüklemelerini sınırsız ve kesintisiz bir şekilde 24 saat online yapabilirsiniz. Ayrıca yine Turkcell, Vodafone ve Avea Türk Telekom`a ait Konuşma, Dakika, SMS Mesajlaşma paketleri. Cepten İnternet, Bilgisayardan internet, Yurt içi konuşma paketleri, Yurtdışı konuşma paket yüklemelerini yapabilirsiniz. Operatörlerin haftalık, aylık bazda çıkan yeni kampanya ve fırsatlardan da aynı şekilde en ucuz parça tl kontör fiyatları ile faydalanabilirsiniz.

Fatura Ödeme Merkezi : Türkiye geneli 81 il , ilçe ve beldesinde bulunan Tüm kurumlarının fatura ödeme işlemlerini sitemizden gerçekleştirebilirsiniz. Turkcell, Vodafone, Avea Türk Telekom, İnternet TV, Elektrik, Su, Doğal gaz ve bağlı tüm kurum ve kanalların ödemelerini anlık olarak banka anlaşmalı gerçekleştirebilirsiniz.

Parça Kontör ve Fatura Ödeme ortak kasa : Yaptığınız bütün işlemleri tek kasa üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Fatura Ödeme, Kontör yükleme veya diğer hizmetlerimiz için ayrı ayrı para göndermenize gerek yok. Bütün işlemlerinizi tek kasa üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

İletişim : Bilgi almak için sitemizde bulunan irtibat numaralarımız üzerinden tarafımızı 7/24 arayabilirsiniz.

Yazı ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.