Parça TL Kontör

Parça TL Kontör bayiliği nasıl alınır

Parça TL Kontör bayiliği nasıl alınır

Parça TL Kontör bayiliği nasıl alınır : Yeni işe başlayan Gsm mağazaları, Büfe, Kantin, Kafe vs gibi ek gelir elde etmek isteyen tüm işletmelerin ortak sorusu Toptan Parça TL Kontör bayiliği nasıl alınır ? olarak karşımıza çıkıyor. Bu nedenle Yeni bir parça tl kontör yükleme bayiliği ile ilgili soruları en basit şekilde yanıtlayacağız…

Parça kontör sistemi hakkında bilginiz varsa ve kullandığınız parça kontör sitesinden memnun değilseniz www.aktifkontor.net Parça TL Kontör yükleme ve Fatura Ödeme sitesini tavsiye ediyoruz. Aktif Kontör 2000 yılından bu yana toptan kontör bayilik ve distribütörlük yapan köklü firmadır. Firmayı diğer kontör sitelerinden ayıran en büyük özelliği BTK`dan ( Bigi Teknolojileri ve İletişim Kurumu ) Lisanslı bir firma olan Engince İletişim ve Bilgi Teknolojileri LTD. ŞTİ. iştiraki olmasıdır. Türkiye`nin 81 il ve buna bağlı ilçelerinde referansları bulunmaktadır. Buna ek olarak bir çok Parça TL Kontör yükleme sitesine toptan dağıtım ve alt yapı desteği sağlamaktadır.

Bilgi ve Ücretsiz Üyelik için Site adresi : www.aktifkontor.net

Yukarıdaki kısa bilgiden sonra toptan parça tl kontör sistemi ve işleyişi hakkında bilgi verelim. Parça TL Kontör bayiliği nasıl alınır ?

Yeni parça tl kontör sitemiz

Yeni parça tl kontör sitesi açmak

Toptan kontör bayiliği ücretlimi ?

Toptan parça tl kontör bayiliği veya fatura ödeme merkezi bayiliği tamamen ücretsiz bir servistir. Herhangi bir tabela bedeli, bayilik ücreti, aylık, yıllık aidat gibi bir kesinti asla söz konusu değildir.

Bayilik için vergi levham veya firmam olmak zorunda mı ?

Hayır. Vergi levhanızın olması durumunda onunla işlem yapabilirsiniz. Ancak olmaması herhangi bir sorun teşkil etmez çünkü kontör sistemleri genel olarak böyle bir koşul veya zorunluluk gerektirmemektedir. Aynı şekilde herhangi bir şekilde evrak teferruat gerektirmemektedir. Sistemde bulunan Bayilik Başvuru formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

Parça kontör sitesine nasıl güvenebilirim ?

Bulunduğunuz bölgede ihtiyacını karşılayan bir sistem var ise ona ulaşmaya çalışabilirsiniz. Ancak şu gerçeği göz ardı etmemek gerekiyor ki parça kontör sistemleri hızla artış göstermektedir. Genel olarak sayılı distribütör ve üretim yapan firma vardır. Bunun dışında kalan kontör siteleri aracı firmalardır ve kısmi olarak eksik kalabilmektedirler. Buna ek olarak distribütör firma ile çalıştığınız durumda hem gönderim hızını artmakta hemde daha önemlisi aldığınız fiyatlarda ciddi farklar bulunmaktadır. Ticaret yaparken alırken kazanmak kar oranınızı yükseltmektedir. Yalnız bunu yaparken türeyen sahte ve kopya sitelerden ve maliyetinin altı fiyat veren dolandırıcı parça kontör sitelerinden uzak durmanızı tavsiye ederiz. Bu yazıyı yazarken bu nedenle özellikle giriş kısmında www.aktifkontor.net sistemi hakkında bilgi verme gereği duymuştuk…

Bakiye yükleme işlemi nasıl yapılır ?

Parça kontör sistemlerinde genel olarak birçok banka alternatifi bulunmaktadır. Bu bankaların herhangi birine HAVALE / EFT yoluyla veya sistemin KREDİ KARTI ile bakiye yükleme sekmesi var ise bu yolla işlem yapabilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken husus KREDİ KARTI ile ödeme yaparken ortalama % 3 oranında bir kesinti uygulanır. Buda kazancınıza etki eder. Dahada önemlisi bir sistem ile yeni başlıyorsanız başlangıç için HAVALE / EFT yoluyla ödeme yapmanızı tavsiye ederiz.

Ne kadar bakiye yüklemek gerekir ?

Bunun için hiçbir firmanın size bir dayatması söz konusu olmamalıdır. Hem bütçenizi zorlayarak kontör satan sistemlere güvenmemenizi öneririz. Normal olarak başladığınız sistemin size ödeme konusunda bir sınır çizmemesi gerekir. Hatta başlangıç için azar ödeme yapmayı tavsiye ederek güvenli bir ortam oluşturmanın çabası içinde olmaları gerekmektedir. Bu anlamda herhangi bir sınır kesinlikle yoktur.

Yüklediğim bakiyeyi nasıl kullanabilirim ?

Sistem başında önerdiğimiz gibi www.aktifkontor.net sitesi bayiine bu anlamda ciddi kolaylık sağlamaktadır. Yüklediğiniz kredi miktarına herhangi bir sınır koymamaktadır. Buna ek olarak Sisteme her operatör ve fatura ödemeleri için ayrı ayrı yükleme yapmak zorunda değilsiniz. Örnekle : 200 TL Kredi hesabınıza yüklediğiniz. Yüklediğiniz bu miktarı herhangi bir koşul olmadan Türkcell, Vodafone, Avea Türk Telekom TL ve Paket yüklemelerinin yanı sıra fatura ödemelerinde de kullanabilirsiniz. AktifKontor.Net ORTAK KASA özelliği sayesinde fazlasıyla işiniz kolaylaşacaktır.

Hizmet ve çalışma saatleri bilgisi

Parça kontör sistemleri genel olarak yılın 365 , haftanın 7 günü ve 24 saat çalışan sistemlerdir. 24 Saat boyunca gönderim yapabilirsiniz. Canlı teknik destek saatleri genel olarak Sabah : 09:00 Akşam 21:00 şeklindedir. Bu saatler dışında kalan sürede yine teknik destek alabilir ve yöneticilere ulaşabilirsiniz. Buradaki tek ayrıntı sistem başında olunmadığı için kısıtlı destek alabiliyor olmanızdır.  Operatörlerde dönem dönem operatör kaynaklı sorunlar yaşanabilir veya çok nadiren yazılımsal durumlarda hata alınabilir. Bunlar sektörün doğasında olan ve her zaman çözüm bulabilen kısmi aksaklıklardır. Nihayetinde parça kontör sistemleri bir operatör değillerdir. Bu konuda Parça kontör sistemi yöneticilerin ; dürüst , kaliteli hizmet ve şeffaf ticaret anlayışından kesinlikle kendileri sorumludur. Bu nedenle çalışacağınız sistemi özenle seçebilirsiniz.

Parça kontör ana bayi veya distribütörlük nasıl alınır ?

Bulunduğunuz bölgede bir potansiyeliniz ve bölgenin bu doğrultuda ihtiyacı varsa ana bayi ve distribütör konumunda çalışma imkanı sunuyoruz. Bulunduğunuz bölgede kendi ağınızı oluşturup kazancınızı katlayabilirsiniz.  Ayrıca tarafımızı arayan bölgenizdeki tüm bayileri size yönlendiriyoruz.

Parça kontör sitesi açmak ne kadar kazandırır , Kazançlı bir iş mi ?

Kısa olarak kazançlı bir iş için çalıştığınızı söyleyebiliriz. Müşteri potansiyelinize , çalışma şeklinize gör çok farklılık gösterebilir. Örnekle : Ana üretici bir firma en uygun fiyatlar ve az kazanç elde ederek parça kontör satışı yapar. Bu durumda çok satarak küçük karlar ile sürümden kazanır. Ancak perakende son kullanıcıya satan bir sistem ortalama satışı 20 – 50 adet arasındadır. Bu durumda karını yüksek tutarak kazanç oranını arttırır. Bu konuda bilgi talep etmeniz fayda sağlayacaktır. Ancak açık bir şekilde ifade edebiliriz ki nakit akışı ve kazancın her zaman olduğu iş olduğu kesindir.

Parça TL Kontör bayiliği nasıl alınır ? , Nasıl parça kontör bayisi olabilirim ? , Toptan fiyatına parça tl kontör nasıl temin edebilirim ?  gibi sorularınızı yorum olarak bildirmeniz durumunda tarafınızı bilgilendirmekten memnuniyet duyarız… Toptan Parça TL Kontör sitesi olarak tavsiye ettiğiniz veya ciddi anlamda samimi görülebilecek her türlü eleştiri içeren yorumlarınıza yer verilebilecektir.

Yazı ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

1 Yorum