Parça TL Kontör

Yeni parça tl kontör sitemiz

Yeni parça tl kontör sitemiz

Yeni parça tl kontör sitemiz : 2000 yılında bu yana 15 yılın üzerinde aktif olarak çalıştığımız sistemimizin adı değişiyor. 15 Yılı aşkın süredir www.gsmbilgi.net adıyla parça tl kontör yükleme ve fatura ödeme merkezi hizmeti veriyorduk. Yeni ve en güncel parça kontör yazılımına geçişimiz nedeniyle mecburi bir değişiklik yapmak durumunda kaldık. Bu nedenle toptan parça kontör bayilik ve fatura ödeme hizmetlerimize artık yeni parça kontör sitesi www.aktifkontor.net üzerinden hizmet vereceğiz.

Parça TL Kontör yükleme bayiliği için www.aktifkontor.net sistemi üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz. Mevcutta bulunan bayilerimizde aynı sistem üzerinden eski bayi kodu , kullanıcı adı ve şifreleri ile giriş yapabilirler.

Yeni parça tl kontör sitemiz

Sistemimiz üzerinden ;

Turkcell parça tl ve tam tl yükleme yapabilirsiniz.

Turkcell nar paketleri yükleyebilirsiniz.

Turkcell dakika ve konuşma paketleri yükleyebilirsiniz.

Turkcell mesaj paketleri yükleme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Turkcell 3G Cepten İnternet ve Data e Vınn hatlarınız ile 3G Bilgisayardan internet satın alabilirsiniz.

Turkcell yurt içi yurt dışı en avantajlı konuşma ve dakika paketleri satın alabilirsiniz.

Aynı şekilde Vodafone ve Avea Türk Telekom hatlarınıza da dakika, konuşma, mesajlaşma cepten ve bilgisayardan internet paketleri yükleyebilirsiniz. Ayrıca Yurt içi ve Yurt dışı konuşma paketleri satın alabilirsiniz. Bu paketler ile ne ucuz ve en avantajlı şekilde toptan fiyatına parça tl kontör satın alabilirsiniz.

Buna ek olarak Türkiye geneli 81 il , ilçe kasaba ve beldeye ait fatura ödeme işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Yüzlerce referansımız 15 yıllık tecrübe , kaliteli hizmet ve şeffaf ticaret anlayışımız ile…

Yeni Toptan Parça tl kontör ve Fatura Ödeme bayiliği almak için : www.aktifkontor.net sitemizi ziyaret edebilirsiniz

Yazı ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.